Main Menu
Kursy
Specjalistyczny Angielski
Contact
Kontakt
Napisz do nas

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO TECHNICZNEGO-LOTNICZEGO

       DLA KOGO

Nasz kurs przeznaczony jest dla szerokiego grona osób posługujących się w pracy, na uczelni lub szkole językiem angielskim technicznym ukierunkowanym na branżę lotniczą: inżynierowie, konstruktorzy, technicy, pracownicy produkcji, wykładowcy, studenci, uczniowie techników. Materiały przygotowane zostały przez inżynierów lotnictwa z pomocą specjalistów z dziedziny lingwistyki. Rozpocząć naukę można na każdym etapie znajomości języka angielskiego. Wskazana jest przynajmniej podstawowa wiedza ogólnotechniczna.

       CZEGO UCZYMY

Proces nauczania w naszej firmie skupia się na poznawaniu nowego słownictwa z branży lotniczej - technicznej, zasad gramatyki używanych w dokumentacjach technicznych, zasad Simplified Technical English. Kładziemy także nacisk na konwersacyjną część lekcji poprawiającą komunikację zawodową czy pozwalającą swobodnie porozumiewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kurs obejmuje zagadnienia z zakresu języka angielskiego ogólnotechnicznego rozbudowanego o szczegóły budowy płatowca, zespołów napędowych, systemów i podzespołów oraz zasad funkcjonowania poszczególnych układów. Kurs języka angielskiego technicznego dla branży lotniczej uwzględnia specyfikę pracy w firmach zajmujących się projektowaniem, produkcją czy naprawami sprzętu lotniczego.

Naszym głównym atutem jest wyspecjalizowana w zakresie technicznym kadra  (m.in. amerykański Native Speaker - mówiący też po polsku, mechanik lotniczy - praca przy Boeingu B-1 w US army)

       KORZYŚCI Z NAUKI "TECHNICAL-AVIATION ENGLISH" W SAYTECH

  • Rozwój zawodowy - zwiększysz swoje szanse na lepszą pracę, awans, podwyżkę
  • Możliwość pracy zagranicą w swoim zawodzie
  • Możliwość studiów, staży zagranicą
  • Znajomość słownictwa techniczno- lotniczego
  • Rozwój naukowy, swobodne czytanie i pisanie publikacji
  • Zwiększenie efektywności w firmie
  • Łatwiejsza komunikacja w j. angielskim

       BLENDED LEARNING

Uzupełnieniem naszych tradycyjnych lekcji "w klasie" jest multimedialny niezależny kurs e-learningowy firmy DREAMLINE www.TechnicalEnglish.eu który w atrakcyjny, interaktywny sposób przekazuje wiedzę. Różnorodne ćwiczenia, nagrania audio, animacje 3D, grafiki, fragmenty dokumentacji technicznych i wiele innych pozwalają szybko i skutecznie przyswajać i powtarzać materiał.

Wartość rynkowa kursu e-learningowego to 590 zł  - u nas dostęp wraz z kursem otrzymujesz GRATIS!

Dla grup zorganizowanych program kursu jest ustalany indywidualnie w zależności od profilu grupy szkoleniowej.