Main Menu
Kursy
Specjalistyczny Angielski
Contact
Kontakt
Napisz do nas

ANGIELSKI LOTNICZY DLA PILOTÓW - ICAO English

DLA KOGO

Kurs przeznaczony jest dla pilotów i uczniów pilotów, którzy zamierzają posługiwać się w locie angielską terminologią lotniczą. Prowadzimy szkolenia z języka angielskiego lotniczego, przygotowujące do egzaminu wg ICAO English. Kurs ukierunkowany jest na zdobycie poziomu 4 i wyższych pozwalającego na samodzielne wykonywanie lotów zagranicznych.

CZEGO UCZYMY

Kurs ukierunkowany jest na ćwiczenie terminologii lotniczej wykorzystywanej w komunikcji PILOT-ATC zarówno standardowej - routine jak i  niestandardowych non-routine. Zajęcia prowadzone są w małych grupach w oparciu o praktyczne sytuacje, które spotykamy w locie zarówno IFR jak i VFR ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki egzaminu w ULC i innych centrach egzaminacyjnych. Szkolenie prowadzą doświadczeni lektorzy - instruktorzy piloci samolotowi z doświadczeniem w lotach zagranicznych.

Dla osób wykonujących swoje pierwsze loty zagraniczne istnieje możliwość zapewnienia do lotu i pomocy w planowaniu instruktora bezpieczeństwa z ICAO English level 5.

BLENDED LEARNING

W ramach kursu zapewniony jest dostęp do jednostek lekcyjnych kursu e-learningowego www.AviationEnglish.eu z zakresu budowy statków powietrznych w języku angielskim.