Main Menu
Kursy
Specjalistyczny Angielski
Contact
Kontakt
Napisz do nas

Oferta szkoleń językowych i tłumaczeń technicznych dla firm

Nasz kurs TECHNICAL ENGLISH przeznaczony jest dla szerokiego grona osób posługujących się w pracy językiem angielskim technicznym: inżynierowie, konstruktorzy, technicy, pracownicy produkcji, wykładowcy. Prowadzimy szkolenia dla różnych branż technicznych ze szczególnym uwzględnieniem branży lotniczej (zespoły napędowe, płatowiec, systemy, techniki wytwarzania).

Oferujemy indywidualne rozwiązania przygotowane dla każdego Klienta. Zwracamy dużą uwagę na efektywność działania i skuteczność zajęć. Na życzenie Zleceniodawcy organizujemy zajęcia w jego siedzibie.

                                                 

Jak działamy:

  • Oceniamy poziom zaawansowania umiejętności językowych
  • Uzgadniamy wspólne cele i potrzeby
  • Opracowujemy specjalny indywidualny program i materiały dla grupy
  • Prowadzimy szkolenia w naszej sali szkoleniowej lub we wskazanym przez Państwa miejscu
  • Uczestnicy szkolenia otrzymują dodatkowo dostęp do kursu e-learningowego www.TechnicalEnglish.eu
  • Przeprowadzamy egzaminy wewnętrzne w celu monitorowania postępów

       CZEGO UCZYMY

Kurs języka angielskiego technicznego skierowany jest do firm zajmujących się projektowaniem, produkcją czy naprawami sprzętu. Proces nauczania skupia się na poznawaniu nowego słownictwa branżowego, ale także rozwija takie umiejętności językowe jak słuchanie, pisanie i komunikacje. Uwzględnia zagadnienia gramatyczne oraz reguły Simplified Technical English używane w dokumentacjach technicznych. Kurs obejmuje zagadnienia z zakresu języka angielskiego ogólnotechnicznego jak również dotyczące szczegółowej budowy, zasad funkcjonowania poszczególnych układów w poszczególnych branżach.

Naszym największym atutem jest profesjonalna technicznie przygotowana kadra (m.in. amerykański Native Speaker - mówiący też po polsku, mechanik lotniczy - praca przy Boeingu B-1 w US army)

       BLENDED LEARNING

Uzupełnieniem naszych tradycyjnych lekcji "w klasie" jest multimedialny kurs do nauki języki angielskiego technicznego www.TechnicalEnglish.eu (jesteśmy jedyną szkołą językową na podkarpaciu używającego tego narzędzia). Kurs ten w atrakcyjny, przyjemny sposób pomaga w przekazywaniu wiedzy. Różnorodne interaktywne ćwiczenia, nagrania audio, animacje 3D, grafiki, fragmenty dokumentacji technicznych i wiele innych pozwalają szybko i skutecznie przyswajać i powtarzać materiał. Dużym atutem jest możliwość korzystania z kursu z dowolnego miejsca z dostępem do internetu 24h. Daje ona także możliwość generowania raportów z postępów w nauce poszczególnych osób. W trakcie szkolenia poza podręcznikami wykorzystujemy także fachowe materiały i praktyczną dokumentację techniczną.

       TŁUMACZENIA TECHNICZNE

Zajmujemy się także specjalistycznymi tłumaczeniami technicznymi. Korzystając z doświadczenia technicznego naszej kadry, wykonujemy tłumaczenia wszelkiego rodzaju instrukcji technicznych. Naszymi głównymi klientami są firmy lotnicze, aczkolwiek tłumaczymy także dla innych branż.