Main Menu
Kursy
Specjalistyczny Angielski
Contact
Kontakt
Napisz do nas

O nas

       PASJA

Firma SAYTECH powstała na początku 2011 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm przemysłu lotniczego na profesjonalne kursy technicznego języka angielskiego.

Założycielem jest mgr inż. Marek Sitek – absolwent lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej, uczestnik studiów podyplomowych na Uniwersytecie w Cranfield w Wielkiej Brytanii, egzaminator państwowy w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego z zakresu lotniczego języka angielskiego, instruktor pilot w OKL PRz.

Nasz zespół to ludzie najlepsi w swoim fachu, inżynierowie z międzynarodowym doświadczeniem, odpowiednio przeszkoleni lektorzy (m.in. amerykański Native Speaker - mówiący też po polsku, mechanik lotniczy - praca przy Boeingu B-1 w US army)

W swoich działaniach stawiamy na pierwszym miejscu Klienta i jego indywidualne potrzeby.

       JĘZYK ANGIELSKI TECHNICZNY - KURS

Firma prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu języka angielskiego ogólno-technicznego oraz technicznego dedykowanego dla branży lotniczej. Zajęcia prowadzą wybrani inżynierowie specjalizujący się w danej dziedzinie po odpowiednim przygotowaniu językowym lub najlepsi przeszkoleni lektorzy. Program kursu opracowany został przez inżynierów we współpracy z lingwistami oraz firmami ze stowarzyszenia „Doliny Lotniczej”.

        TŁUMACZENIA TECHNICZNE

Zajmujemy się także specjalistycznymi tłumaczeniami technicznymi. Korzystając z doświadczenia technicznego naszej kadry, wykonujemy tłumaczenia wszelkiego rodzaju instrukcji technicznych. Naszymi głównymi klientami są firmy lotnicze, aczkolwiek tłumaczymy także dla innych branż.

        INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

W zależności od konkretnego zapotrzebowania firmy Zlecającej program szkolenia jest modyfikowany i indywidualnie dopasowywany do specyfiki działu czy zadania.

Uczestnikami kursów są m.in.: pracownicy produkcji, operatorzy maszyn, technologowie, konstruktorzy, kierownicy projektów, studenci, wykładowcy akademiccy.

Dysponujemy autorskimi materiałami szkoleniowymi w formie multimedialnej co uatrakcyjnia i zwiększa efektywność szkolenia. Prowadzimy zarówno kursy w tradycyjnej formie jak i i blended learning czyli łącząc stacjonarny kurs z e-learningiem. Umożliwiamy przeprowadzenie szkolenia w siedzibie Zamawiającego.

Pomagamy przy pisaniu wniosków o dofinansowanie kursu ze środków unijnych.